Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Planta baixa
Altres
08.50
Megaminimals
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.37
Dino tren
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.26
Pirata i Capitano
Infantils
08.43
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
09.18
Info K
Infantils
10.03
Els germans Kratt
Infantils
10.20
Veterinaris
Documentals
11.05
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
11.35
Yakari
Infantils
11.49
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.27
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.14
Les Sisters
Infantils
13.50
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.30
Especial Congreso: prórroga estado de alarma
Altres
09.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
08.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Mona de llimona
Altres
15.50
Cuines
Nuggets de pollastre
Altres
16.10
Jo també em quedo a casa
#DesDeCasa
Sèries
16.25
Joc de cartes
Millor restaurant amb terrassa a Barcelona
Altres
16.40
Tot es mou
Altres
17.40
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.50
Pel·lícula: Franklin i el tresor del llac
Pel·lícules
14.35
Manduka
Experiment d'albergínia-Dani Jiménez
Altres
15.48
Comptem amb la Paula
Infantils
16.14
Una mà de contes
Infantils
17.04
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Les tres bessones
Infantils
17.57
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.48
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Info K
Infantils
20.31
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
20.48
Dinàmiks
El telescopi
Altres
21.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.47
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: El verano de la decisión
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Un sarcófago para dos
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Quién dijo descanso
Pel·lícules
19.00
TVEmos
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Primera línia
Altres
22.10
Polònia
Altres
22.25
Maremar
Altres
22.55
Il·luminats
Una nit al Solsonès amb Roger Mas
Altres
00.45
Notícies 3/24
Informatius
01.20
El gran dictat
Altres
21.55
Ballar
Ballar i celebrar
Altres
22.10
Pel·lícula: Ana María Moix. Passió per la paraula
Pel·lícules
22.35
Concerts 33
Schubert, Simfonia 8
Altres
23.30
Porca misèria
En què penses
Sèries
23.55
Ballar
Ballar i celebrar
Altres
00.55
Salvatge
Documentals
01.20
La promesa digital
Documentals
02.20
L'illa del tresor
Miguel Gila
Altres
03.30
L'illa del tresor
Ariadna Gil
Altres
03.55
Xarxa natura
Baish Aran
Documentals
04.20
Xarxa natura
Guilleries
Documentals
04.25
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Cho
Documentals
04.30
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
El nombre de la rosa
Sèries
22.05
Pel·lícula: Pablo, el apóstol de Cristo
Pel·lícules
23.50
Pel·lícula: Luna de miel por sorpresa
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.05