Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Judici a l'1-O
Informatius
10.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
12-14
Informatius
12.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.01
Asha
Infantils
06.15
Tom & Jerry
Infantils
06.42
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
07.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
07.46
Comptem amb la Paula
Infantils
08.39
El xai Shaun
Infantils
09.00
Pat, el gos
Infantils
09.35
Loopdidoo
Infantils
09.55
El Zack i el Quack
Infantils
10.14
El xou del Sr. Peabody i en Sherman
Infantils
10.46
Doraemon
Infantils
11.51
Pat, el gos
Infantils
12.41
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.10
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.46
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
DIR a casa
Esports
06.59
El món a RAC1
Altres
07.26
Televenda
Altres
09.51
La segona hora a 8tv
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Gaudeix la festa
Informatius
14.00
Gastropirineus
Altres
14.30
Notícies locals
Informatius
15.00
Judici a l'1-O
Altres
16.00
Caminant per Catalunya
Esports
18.00
Notícies locals
Altres
18.30
L'illa de Robinson
Especial judici 1-O
Informatius
19.30
Notícies locals
Informatius
20.30
Territori Contemporani
Gino Rubert
Informatius
21.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Costella de vaca
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
19.45
Telenotícies vespre
Informatius
20.30
Partit amistós
Esports
21.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.46
El detectiu Conan
Infantils
14.31
Bola de drac Z
Infantils
15.18
Dinotrux
Infantils
16.08
Kazoops!
Infantils
16.31
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Horaci Inuït
Infantils
17.56
Oddbods
Infantils
18.14
Kikoriki
Infantils
18.38
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
19.05
Info K
Infantils
19.30
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.43
Un drama total, acció!
Infantils
20.44
El detectiu Conan
Infantils
21.06
Els Estats Units en color
El salvatge Oest
Documentals
21.55
Informatiu 8tv
Informatius
14.00
L'amo del poble
Vidreres
Altres
14.31
DIR a casa
Esports
14.54
¡Llama a la comadrona!
Sèries
15.29
Pel·lícula: Monos enamorados
Pel·lícules
16.31
Zap 8/Interferencias
Altres
18.13
La segona hora a 8tv
Altres
18.45
Hora B
Esports
19.35
Informatiu 8tv
Informatius
20.30
El padre Brown
Las leyes del movimiento
Sèries
20.59
Docs Barcelona: Amateurs a l'espai
Pel·lícules
21.47
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
22.30
Partit amistós
Esports
21.00
Al cotxe
Albert Serra, Àlex Màrquez, Leticia Dolera
Altres
23.00
Més 324
Altres
00.00
Gran reserva
Xou. Això és massa
Altres
01.40
Ritmes a l'aula
Altres
02.40
Cava de blues
Altres
03.10
Fusió i swing a l'estudi
Altres
03.55
Jazz a l'estudi
Altres
04.40
Videoclips catalans
Altres
05.55
Els Estats Units en color
El salvatge Oest
Documentals
21.55
60 minuts
Documentals
22.45
60 minuts
Documentals
23.40
Els Estats Units en color
El salvatge Oest
Documentals
00.40
Caterina de Bora
Documentals
01.25
L'autèntica illa del tresor
Documentals
02.10
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Israel
Documentals
02.55
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Stas
Documentals
03.20
Sense límits
Egipte (I)
Documentals
03.45
Km33
India
Documentals
04.30
A taula
A Meran
Documentals
05.10
Thalassa
Els guardians de la llum
Altres
05.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
Docs Barcelona: Amateurs a l'espai
Pel·lícules
21.47
Pel·lícula: El bon fill
Pel·lícules
23.34
Televenda
Altres
00.39