Televisió

Programació

Dimecres, 6 juliol de 2022
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Els bons ossos bruns
Infantils
06.00
Els bons ossos bruns
Infantils
06.13
La bruixa avorrida
Infantils
06.24
La bruixa avorrida
Infantils
06.29
Els mixets
Infantils
06.37
Els mixets
Infantils
06.42
Els mixets
Infantils
06.47
Els mixets
Infantils
06.52
Leo, el guardabosc
Infantils
06.57
Leo, el guardabosc
Infantils
07.08
Els o-o-ossets
Infantils
07.20
Els o-o-ossets
Infantils
07.25
Els o-o-ossets
Infantils
07.31
L'abella Maia
Infantils
07.36
L'abella Maia
Infantils
07.47
Wow! English Method
Infantils
08.00
Wow! English Method
Infantils
08.05
Wow! English Method
Infantils
08.10
Wow! English Method
Infantils
08.12
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
08.19
Elements MIC
Infantils
08.30
Masha i l'os
Infantils
08.40
Masha i l'os
Infantils
08.46
Masha i l'os
Infantils
08.53
Pirata i Capitano
Infantils
09.00
Pirata i Capitano
Infantils
09.11
Els meus veïns pirates
Infantils
09.22
Els meus veïns pirates
Infantils
09.33
Les noves aventures de Peter Pan
Infantils
09.45
Pfffirates
Infantils
10.07
Pfffirates
Infantils
10.18
Els Mosquerrates
Infantils
10.30
Els Mosquerrates
Infantils
10.41
GhostForce
Infantils
10.53
GhostForce
Infantils
11.04
Els pingüins de Madagascar
Infantils
11.18
Els germans Kratt
Infantils
11.42
Els germans Kratt
Infantils
12.04
Yakari
Infantils
12.28
Yakari
Infantils
12.40
Zoom, el dofí blanc
Infantils
12.52
Zoom, el dofí blanc
Infantils
13.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.16
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.28
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.40
Telediario matinal
Informatius
06.00
La hora de La 1
Altres
08.30
La aventura del saber
Altres
06.00
That's English
Altres
06.30
La 2 express
Altres
06.55
Jardines con historia
Salamanca. El bosque de Béjar
Documentals
07.00
Inglés online TVE
Altres
07.30
La 2 express
Altres
07.55
El bocage salvaje
Documentals
08.10
Espacios naturales: huellas trashumantes
La cañada de las Merinas. De las montañas cantábricas
Documentals
08.55
Aquí hay trabajo
Altres
09.30
La 2 express
Altres
09.55
Documenta2
Documentals
10.25
Nunca es demasiado pequeño
Documentals
11.20
Las recetas de Julie
El país de Fontainebleau
Altres
12.00
Mañanas de cine: Rifles apaches
Pel·lícules
12.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Crema freda d'ametlles i bombons de fruita seca
Altres
15.40
Cuines
Hamburguesa de pota blava
Altres
15.55
Com si fos ahir
Sèries
16.20
El paradís de les senyores
Sèries
16.50
Tot es mou estiu
Altres
17.35
Atrapa'm si pots
Altres
19.50
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.40
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
14.02
Un dramarama total
Infantils
14.24
Un dramarama total
Infantils
14.34
El xai Shaun
Infantils
14.45
El xai Shaun
Infantils
14.52
El xai Shaun
Infantils
14.59
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Els mixets
Infantils
15.30
Els mixets
Infantils
15.35
El grill Apol·lo i les bestioles
Infantils
15.40
El grill Apol·lo i les bestioles
Infantils
15.52
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
16.05
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
16.16
Els o-o-ossets
Infantils
16.28
Els o-o-ossets
Infantils
16.33
Els o-o-ossets
Infantils
16.39
Masha i l'os
Infantils
16.45
Masha i l'os
Infantils
16.52
Masha i l'os
Infantils
16.59
Pirata i Capitano
Infantils
17.07
Pirata i Capitano
Infantils
17.18
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
L'abella Maia
Infantils
17.57
El llibre de la selva
Infantils
18.10
El llibre de la selva
Infantils
18.21
GhostForce
Infantils
18.32
GhostForce
Infantils
18.43
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
18.56
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.07
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.19
Agència Galàctica
Infantils
19.30
Agència Galàctica
Infantils
19.41
Kung Fu Panda: Les potes del destí
Infantils
19.53
Dracs: Els defensors de l'illa del Fred
Infantils
20.18
Els pingüins de Madagascar
Infantils
20.40
George de la jungla
Infantils
21.02
Itch
Amics i enemics
Sèries
21.13
Mike el magnífic
Infantils
21.38
Mike el magnífic
Infantils
21.45
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Corazón
Altres
14.20
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.50
El tiempo
Altres
16.00
Tour de France
Esports
16.05
Servir y proteger
Sèries
17.25
El cazador
Altres
18.50
Te ha tocado
Altres
19.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
Mañanas de cine: Rifles apaches
Pel·lícules
12.55
Curro Jiménez
20.000 onzas mexicanas
Sèries
14.25
Atleta gourmet
Geoparque de las Villuercas
Documentals
15.20
Saber y ganar
Altres
15.45
Grandes documentales
Documentals
16.30
Documenta2
Documentals
18.05
Las recetas de Julie
La ruta de los vinos
Altres
18.55
Detrás del instante
Pilar Aymerich
Documentals
19.45
Exploradores del sabor
Francia
Documentals
20.20
Nunca es demasiado pequeño
Documentals
21.10
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
La gran vetllada
Astrid Torrente-Alex Marteen-Didak
Altres
22.05
Gent de mercats
Amb històries de la gent dels mercats de Puigmercadal, Mercagavà, Les Roquetes-St Pere de Ribes i Va
Altres
23.10
CTRL
Arts visuals i interactives: la pantalla infinita
Altres
00.10
Més 324
Altres
00.55
Notícies 3/24
Informatius
02.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Documentals
22.15
L'home 2.0
L'alba d'una nova espècie
Documentals
23.40
Els habitants de la fi del món
Tanzània
Documentals
00.35
Quèquicom
Documentals
01.20
L'home 2.0
L'alba d'una nova espècie
Documentals
02.40
GR Pirineus
Món pintoresc
Documentals
03.30
Karakia
Mireille, Síria-Marta i la sopa Pho
Altres
04.00
Blogs Europa
Altres
04.50
En companyia
Família Mesquida
Altres
05.00
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Altres
22.10
Pel·lícula: Soy leyenda
Pel·lícules
22.40
Pel·lícula: Election: la noche de las bestias
Pel·lícules
00.15
La noche en 24 horas
Informatius
01.50
Noticias 24 horas
Informatius
03.40
Tesoros de la tele
Hola Raffaella
Altres
22.00
Documaster
Documentals
23.50
Conciertos de Radio 3
Altres
02.20
Documenta2
Documentals
02.50
Nunca es demasiado pequeño
Documentals
03.40
Las recetas de Julie
La región de Burdeos
Altres
04.25
La 2 express
Altres
05.15
La aventura del saber
Altres
05.30