Web versió mòbil
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Gilet
Avui
16º
24º
Diumenge
15º
25º
Dilluns
17º
26º
Dimarts
16º
24º
Dissabte,
25 maig 2024
El Punt Avui
Cercar
Gilet
Tria el teu municipi
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Programació per franges
Tarda del Dijous, 29 octubre de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Boing
Neox
Eurosport
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
16.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 120'
14.00
14.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.03
14.25
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.05
14.30
Esport 3
El món des de l'aire
Més
Documentals
Durada: 25'
14.10
15.10
Cuatro
El concurso del año
Més
Altres
Durada: 60'
14.10
14.22
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
14.15
14.30
Teledeporte
A toda vela
Esports
Durada: 15'
14.15
15.00
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 45'
14.15
15.15
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 60'
14.16
15.05
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 49'
14.22
14.40
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 18'
14.25
14.47
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.25
15.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 35'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Esport 3
Karakia
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
17.45
Teledeporte
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 195'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
16.30
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 120'
14.31
15.30
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 59'
14.40
17.30
Eurosport
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 170'
14.40
15.10
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 30'
14.45
16.25
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Sèries
Durada: 100'
14.47
15.09
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.55
15.45
La 2
Espacios increíbles
Més
Documentals
Durada: 50'
14.55
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 35'
15.00
16.00
Esport 3
Històries de la vida
Més
Documentals
Durada: 60'
15.00
15.55
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 55'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.30
Nova
Elif
Altres
Durada: 90'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
15.00
15.30
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
15.05
15.51
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 46'
15.09
15.31
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
15.10
15.25
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.10
15.40
Disney Channel
Jaja Show: Hora de pringue
Infantils
Durada: 30'
15.15
17.00
Barça TV
El partit de bàsquet
Esports
Durada: 105'
15.15
16.05
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
15.20
16.45
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 85'
15.25
15.40
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.57
#0
Pel·lícula: Batman v Superman: El amanecer de la j
Més
Pel·lícules
Durada: 147'
15.30
15.55
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
15.31
15.52
Clan TVE
Knight Squad
Infantils
Durada: 21'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.45
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
16.10
Disney Channel
Jessie
Sèries
Durada: 30'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.51
16.40
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 49'
15.52
16.18
Clan TVE
Big Band Clan
Infantils
Durada: 26'
15.55
16.40
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 45'
15.55
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 20'
15.55
16.25
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
16.00
16.00
16.30
Esport 3
Titan Desert
Més
Esports
Durada: 30'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
17.30
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 90'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.55
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
16.10
16.22
Disney Channel
Chicas en una misión
Infantils
Durada: 12'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.18
16.23
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 5'
16.22
16.40
Disney Channel
Chicas en una misión
Infantils
Durada: 18'
16.23
16.29
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
16.25
18.05
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 100'
16.25
16.35
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 10'
16.29
16.36
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
16.30
16.55
Esport 3
Titan Desert
Més
Esports
Durada: 25'
16.30
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 50'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.45
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 75'
16.30
17.25
Nova
Doña Bárbara
Altres
Durada: 55'
16.30
18.30
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
16.35
16.55
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 20'
16.36
16.43
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
16.40
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 215'
16.40
17.00
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 20'
16.40
16.52
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
16.43
16.48
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.45
18.30
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 105'
16.48
16.53
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.52
17.10
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 18'
16.53
17.05
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
16.55
17.15
Esport 3
Afrontant les onades
Altres
Durada: 20'
16.55
17.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 25'
16.55
17.35
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
17.00
17.30
33
Pingu
Més
Infantils
Durada: 30'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.05
17.17
Clan TVE
Robocar Poli
Infantils
Durada: 12'
17.10
17.22
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
17.15
17.35
Esport 3
Afrontant les onades
Altres
Durada: 20'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
18.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 75'
17.17
17.23
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
17.20
18.15
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 55'
17.20
17.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
17.22
17.40
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 18'
17.23
17.28
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.25
18.45
Nova
Amarte así, Frijolito
Altres
Durada: 80'
17.28
17.35
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.30
17.56
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.30
18.00
Eurosport
La montonera
Esports
Durada: 30'
17.30
20.10
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 160'
17.30
17.50
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 20'
17.35
17.50
Esport 3
Dídac Costa, rumb a la Vendée Globe 2020
Més
Esports
Durada: 15'
17.35
20.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 145'
17.35
17.42
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.35
18.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 55'
17.40
17.52
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
17.42
18.01
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.45
19.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
17.45
18.00
Teledeporte
Campeonato de España de Duatlón
Més
Esports
Durada: 15'
17.50
18.25
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
17.50
18.00
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.52
18.04
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
17.56
18.12
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 16'
17.57
19.28
#0
Pel·lícula: Alex Rider: Operación Stormbreaker
Més
Pel·lícules
Durada: 91'
18.00
18.00
18.30
Teledeporte
Guerreras DHF
Més
Esports
Durada: 30'
18.00
18.30
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
18.00
18.15
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 15'
18.01
18.23
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 22'
18.04
18.10
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 6'
18.05
20.00
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 115'
18.10
19.00
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.10
18.22
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
18.12
18.27
33
El dia que el Henry va conèixer...
Més
Infantils
Durada: 15'
18.15
19.10
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.15
18.25
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
18.22
18.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
18.23
18.45
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
18.25
20.35
Esport 3
EHF Champions League
Més
Esports
Durada: 130'
18.25
18.55
Boing
Viajes Pokémon
Més
Infantils
Durada: 30'
18.27
18.48
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 21'
18.30
20.00
Teledeporte
ATP 250 de Astaná
Esports
Durada: 90'
18.30
20.00
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 90'
18.30
19.30
Barça TV
Jugadors de llegenda
Més
Altres
Durada: 60'
18.30
19.00
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
18.30
18.35
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 5'
18.30
19.20
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
18.35
18.40
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 5'
18.40
18.45
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 5'
18.40
19.05
Disney Channel
Casa Búho
Infantils
Durada: 25'
18.45
18.52
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.45
19.45
Nova
Te doy la vida
Altres
Durada: 60'
18.45
19.00
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 15'
18.48
19.13
33
El grill Apol·lo i les bestioles
Més
Infantils
Durada: 25'
18.52
18.59
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.55
19.05
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 10'
18.59
19.11
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
19.00
19.55
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
19.00
20.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
19.15
Eurosport
News
Esports
Durada: 15'
19.00
21.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
19.05
19.25
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 20'
19.05
19.17
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
19.10
20.00
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 50'
19.11
19.23
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
19.13
19.37
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 24'
19.15
20.00
Eurosport
BetVictor European Masters
Més
Esports
Durada: 45'
19.17
19.35
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
19.20
20.10
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
19.23
19.36
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 13'
19.25
19.55
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
19.28
20.12
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 44'
19.30
19.45
Barça TV
Barça Highlights
Més
Esports
Durada: 15'
19.35
20.05
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.36
19.47
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
19.37
20.00
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 23'
19.45
20.15
Nova
Mi corazón insiste
Altres
Durada: 30'
19.45
20.00
Barça TV
Tots els gols de falta de...
Esports
Durada: 15'
19.47
20.08
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 21'
19.55
20.25
La 2
Atención obras
Més
Altres
Durada: 30'
19.55
20.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.00
20.00
20.15
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
20.00
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.45
Cuatro
Cuatro al día a las 20 h
Més
Altres
Durada: 45'
20.00
21.00
Tele 5
Sálvame tomate
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
Objetivo Tokio
Esports
Durada: 15'
20.00
20.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
20.05
20.20
Disney Channel
Mickey Mouse Squad
Altres
Durada: 15'
20.08
20.30
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 22'
20.10
21.00
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
20.12
21.00
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 48'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.50
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 35'
20.15
21.00
Teledeporte
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 45'
20.15
21.00
Barça TV
Hora B. La tertúlia
Esports
Durada: 45'
20.20
20.32
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
20.25
20.45
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 20'
20.25
21.00
Boing
La casa de los retos
Altres
Durada: 35'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
20.52
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.32
20.50
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 18'
20.45
20.55
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
×
Close