Web clàssic
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Registra't
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Dilluns,
13 maig 2024
Blancafort
Tria el teu municipi
Blancafort
Avui
11º
26º
Dimarts
11º
24º
Dimecres
9º
21º
Dijous
9º
18º
El Punt Avui
Cercar
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Cercar ...
Cercar
Visualització
Recarregar
Web versió clàssica
Web versió mòbil
Edició impresa
Seccions
Portada
Local
Successos
Societat
Política
Economia
Cultura
Europa-Món
Comunicació
Opinió
Esports
Més
Agenda
Cinema
Necrològiques
Farmàcies
El temps
Entreteniments
Diccionaris
Canals
Temes
Televisió
Hemeroteca
Cercador
Compte d'usuari
Participació
Enviar una foto
Empresa
Qui som
Contacte
Avisos legals
Política de cookies
Normes de participació
Publicitat
Portada
Última hora
Girona
Municipis
Serveis
Programació per franges
Tarda del Dijous, 16 juliol de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
TV3
Telenotícies comarques
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.56
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 56'
14.00
14.10
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 10'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.22
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.00
15.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 60'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.02
14.15
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
14.05
14.50
La 2
La gran escapada italiana de Gino
Més
Documentals
Durada: 45'
14.10
15.00
La 1
Bloqueados por el muro
Més
Altres
Durada: 50'
14.10
15.15
Cuatro
El concurso del año
Més
Altres
Durada: 65'
14.15
14.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.15
14.27
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
14.16
14.42
Esport 3
El món des de l'aire
Més
Documentals
Durada: 26'
14.20
15.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 40'
14.22
14.44
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.26
14.51
#0
Capítulo 0
Més
Sèries
Durada: 25'
14.27
14.38
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 11'
14.30
15.50
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 80'
14.30
15.00
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 30'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Més
Esports
Durada: 30'
14.38
14.50
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
14.40
15.00
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 20'
14.42
15.10
Esport 3
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Més
Documentals
Durada: 28'
14.44
15.06
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.45
La 2
Australia: guía para el viajero del tiempo
Més
Documentals
Durada: 55'
14.50
15.02
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
14.51
15.50
#0
Cero en Historia
Més
Altres
Durada: 59'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
14.56
15.42
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 46'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.45
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
16.00
Teledeporte
LEN European Aquatics Championships 2014
Més
Esports
Durada: 60'
15.00
16.15
Nova
Elif
Altres
Durada: 75'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
15.00
15.30
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
15.00
15.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.00
15.40
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 40'
15.02
15.13
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
15.05
15.20
Canal + Deportes
Lo mejor de Indycar
Més
Esports
Durada: 15'
15.06
15.30
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 24'
15.10
16.00
Esport 3
Les forces de la natura
Més
Documentals
Durada: 50'
15.13
15.25
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
15.15
15.30
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.15
17.00
Barça TV
El partit
Esports
Durada: 105'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.20
17.20
Canal + Deportes
Rugby World Cup 2011
Més
Esports
Durada: 120'
15.20
16.10
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 50'
15.25
15.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.25
15.37
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
15.30
15.50
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
15.51
Clan TVE
100 Cosas que hacer antes de ir al instituto
Sèries
Durada: 21'
15.30
16.50
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 80'
15.30
17.00
Canal + Liga
El día después
Esports
Durada: 90'
15.37
15.50
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
15.40
16.55
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 75'
15.42
16.09
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 27'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar edición verano
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 5'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.50
16.25
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 35'
15.50
15.55
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.50
17.45
#0
Pel·lícula: El día de mañana
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.50
16.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 20'
15.50
16.15
Disney Channel
Lab Rats
Infantils
Durada: 25'
15.51
16.13
Clan TVE
100 Cosas que hacer antes de ir al instituto
Sèries
Durada: 22'
15.55
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 65'
16.00
16.00
17.35
Esport 3
Volta a Catalunya
Esports
Durada: 95'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
18.00
Teledeporte
Vuelta Ciclista a España 2002
Més
Esports
Durada: 120'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.09
16.59
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 50'
16.10
18.25
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 135'
16.10
16.45
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 35'
16.13
16.34
Clan TVE
Knight Squad
Infantils
Durada: 21'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.15
17.30
Nova
Doña Bárbara
Altres
Durada: 75'
16.15
16.40
Disney Channel
Lab Rats
Infantils
Durada: 25'
16.25
20.25
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 240'
16.30
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 50'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.45
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 75'
16.34
16.58
Clan TVE
Star Falls
Sèries
Durada: 24'
16.40
16.51
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 11'
16.45
17.00
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.50
18.00
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 70'
16.51
17.02
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 11'
16.55
17.35
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
16.58
17.03
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.59
17.29
33
Pingu
Més
Infantils
Durada: 30'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.00
18.15
Eurosport
Tour de France
Més
Esports
Durada: 75'
17.00
17.30
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
17.00
17.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
17.02
17.15
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 13'
17.03
17.08
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
17.08
17.20
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
17.10
17.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
17.15
17.27
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
17.20
17.50
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 30'
17.20
17.32
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
17.20
19.15
Canal + Deportes
NBA
Més
Esports
Durada: 115'
17.25
17.35
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.27
17.40
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 13'
17.29
17.55
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.30
18.25
Nova
Sortilegio
Altres
Durada: 55'
17.30
18.00
Barça TV
Històries
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
18.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Més
Esports
Durada: 30'
17.32
17.38
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
17.35
18.00
Esport 3
Pure Outdoor
Documentals
Durada: 25'
17.35
20.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 145'
17.35
17.45
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.35
18.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
17.38
17.43
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.40
18.05
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
17.43
17.48
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.45
19.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
17.45
19.24
#0
Pel·lícula: Los 4 fantásticos
Més
Pel·lícules
Durada: 99'
17.45
17.55
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.48
18.07
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.50
18.45
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
17.55
18.15
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 20'
17.55
18.10
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
18.00
18.00
18.30
Esport 3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
18.15
Teledeporte
Objetivo Tokio
Esports
Durada: 15'
18.00
18.55
Neox
Los Goldberg
Més
Sèries
Durada: 55'
18.00
18.15
Barça TV
Barça Highlights
Més
Esports
Durada: 15'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.05
18.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
18.07
18.19
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
18.10
19.00
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.10
18.20
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 10'
18.15
19.00
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 45'
18.15
19.40
Teledeporte
Copa de España de Fútbol Sala 2009
Més
Esports
Durada: 85'
18.15
19.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 45'
18.15
19.00
Eurosport
Tour de France
Més
Esports
Durada: 45'
18.15
18.55
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
18.19
18.30
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 11'
18.20
18.35
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 15'
18.25
19.00
Nova
Cuando me enamoro
Altres
Durada: 35'
18.25
19.20
Paramount Channel
Diagnóstico: asesinato
Sèries
Durada: 55'
18.30
19.55
Esport 3
Giro d'Itàlia 1997
Més
Esports
Durada: 85'
18.30
18.41
Clan TVE
Mirette investigadora
Infantils
Durada: 11'
18.30
19.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
18.30
18.42
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
18.35
18.45
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
18.41
18.52
Clan TVE
Mirette investigadora
Infantils
Durada: 11'
18.42
18.55
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
18.45
19.35
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 50'
18.45
19.05
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
18.52
19.04
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
18.55
20.00
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 65'
18.55
19.06
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
18.55
19.35
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
19.00
19.45
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 45'
19.00
19.50
La 2
La escapada italiana de Gino: Italia oculta
Més
Altres
Durada: 50'
19.00
20.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
20.00
Nova
Mi corazón insiste
Altres
Durada: 60'
19.00
19.30
Barça TV
Roda de premsa de Quique Setién
Més
Esports
Durada: 30'
19.00
20.30
Eurosport
Tour de France
Més
Esports
Durada: 90'
19.00
19.30
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
19.04
19.18
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 14'
19.05
19.15
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.06
19.17
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
19.15
19.45
Canal + Deportes
ATP al descubierto
Esports
Durada: 30'
19.15
19.20
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
19.17
19.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
19.18
19.29
Clan TVE
Justin Time
Infantils
Durada: 11'
19.20
20.05
Paramount Channel
Diagnóstico: asesinato
Sèries
Durada: 45'
19.20
19.25
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
19.24
20.06
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 42'
19.25
19.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
19.29
19.40
Clan TVE
Justin Time
Infantils
Durada: 11'
19.30
19.45
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 15'
19.30
20.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Més
Esports
Durada: 30'
19.30
19.42
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
19.35
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 55'
19.35
20.00
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 25'
19.35
21.00
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 85'
19.40
20.05
Teledeporte
Golf Mediterranean Ladies Open 2019
Més
Esports
Durada: 25'
19.40
20.00
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 20'
19.42
19.55
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
19.45
20.35
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 50'
19.45
20.30
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 45'
19.50
20.20
La 2
Atención obras
Més
Altres
Durada: 30'
19.55
20.05
Esport 3
Zona UFEC
Més
Esports
Durada: 10'
19.55
20.07
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
20.00
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.25
Cuatro
Cuatro al día a las 20 h
Més
Altres
Durada: 25'
20.00
21.00
Tele 5
Sálvame tomate
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.22
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
20.00
21.00
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 60'
20.00
20.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
20.05
20.20
Esport 3
Olympic Route 5
Esports
Durada: 15'
20.07
20.20
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
20.10
20.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 20'
20.20
20.30
Esport 3
Olympic Route 6
Esports
Durada: 10'
20.20
20.45
La 2
El bosque protector
Més
Documentals
Durada: 25'
20.20
20.32
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
20.22
20.44
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.25
21.00
TV3
Bricoheroes
Més
Altres
Durada: 35'
20.25
20.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
20.35
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.30
21.00
Barça TV
Marcador pre-partit
Esports
Durada: 30'
20.30
20.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 20'
20.32
20.44
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
20.35
20.57
33
Mike el magnífic
Més
Infantils
Durada: 22'
20.44
20.55
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 11'
×
Close